O Green Farms

O nas

Green Farms to firma, która powstała z myślą o historii i tradycji, które miały miejsce na wschodniej ścianie Polski a szczególnie w województwie Lubelskim w mieście Hrubieszów, które znajduje się 6 km od granicy z Ukrainą.

Podjęliśmy się wyzwania przywrócenia oraz kultywowania tradycji upraw m.in. konopi przemysłowych na terenach Lubelszczyzny oraz innych obszarów zainteresowanych reaktywacją Konopi przemysłowych. Nie ograniczamy współpracy tylko w tej części Polski. Dlatego też wymieniamy się doświadczeniem oraz nawiązujemy współpracę w innych regionach Polski. Nasza koncepcja działania jest nastawiona tylko na zasady Fair Play. I tylko z takimi odbiorcami, dostawcami oraz producentami współpracujemy. Mamy nadzieje, że konopie przemysłowe znów staną się jednym z produktów lokalnych. Dlatego też sami uprawiamy konopie i staramy się uzupełniać naszą wiedzę oraz wprowadzać nowe rozwiązania agrotechniczne.

Green Farms to Twoja farma przyszłości, która dzięki naszemu wsparciu, technologii oraz doświadczeniu w uprawach pomoże w utrzymaniu jakości plonu, oraz wprowadzi rolników w działalność przetwórczą takich produktów jak susz konopny, ziarno spożywcze, ziarno kwalifikowane, paździerz oraz włókno. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości towarów rolniczych oraz promocja gospodarstw rolnych na terenie Polski. Z Waszą pomocą wprowadzimy Polskie konopie na rynki zagraniczne, jak i ogólnopolskie i lokalne.

Obszar Działania