Green Farms - WSPÓŁPRACA

Chcąc poszerzać wiedzę na temat konopi, zapraszamy do szerokiej współpracy wszystkich, którzy chcą z nami rozwijać branżę konopną w Polsce. Oferujemy bogate doświadczenie, zdobyty know-how, a także dostęp do produktów najwyższej klasy. Chcemy współpracować z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą konopi, a także przedsiębiorcami doświadczonymi w tym zakresie.

Otwieramy się na producentów oferujących kosmetyki konopne, uprawiających konopie przemysłowe, a także rolników, którzy chcą założyć plantację tych roślin. Jesteśmy również zainteresowani szeroką współpracą z podmiotami, które mogą szerzyć wiedzę na temat produktów otrzymywanych z konopi przemysłowych.

Uprawa konopi w Polsce

Kooperując z rolnikami oraz samodzielnie prowadząc uprawę konopi przemysłowych, chcemy poszerzać wiedzę w tym zakresie, a także udoskonalać procesy produkcyjne. Współpraca z nami to dwustronna korzyść. Oferujemy doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat, które możecie Państwo przełożyć na rozwój swojego biznesu.

Jesteśmy otwarci na innowacje, interesujące pomysły oraz nowatorskie formy wykorzystania konopi. Dysponujemy wiedzą w zakresie uprawy tych roślin w Polsce, a także metod pozyskiwania olejków, suszu konopnego, włókna i nasion. Konopi w naszym kraju to tematyka wymagająca edukacji, rozwoju oraz popularyzacji. Chcemy pozyskać partnerów, którzy pomogą nam w rozwoju tej prężnej gałęzi rolnictwa.

Green Farms

Przedstawiając się naszym współpracownikom, warto podkreślić, iż jesteśmy firmą, która  została stworzona z myślą o historii i tradycji konopnej, obecnej na wschodniej ścianie Polski. Zajmujemy się uprawą konopi przemysłowych, uzupełniając wiedzę i wprowadzając nowoczesne rozwiązania agrotechniczne.

Olejek konopny, makuch, słoma konopna czy nasiona tej rośliny to jedynie wycinek naszej oferty. Pomagamy rolnikom w rozpoczęciu uprawy konopi, dzięki czemu otworzą się na nowe możliwości i rynki zbytu. Dbamy o to, aby przywrócić tradycję konopną w naszym kraju, nie tylko na obszarze Lubelszczyzny, ale także w innych regionach Polski. Zapraszamy do współpracy!